goldap kalinowo kowale_ol olecko prostki stare_juchy swietajno wieliczki Gmina
Banie Mazurskie


Gmina
Dubeninki
PROJEKTOWE ŚRODY
puzle
Spotkania z doradcami
paragraf
TABLICZKA INFORMACYJNO - PROMOCYJNA
Tabliczka inforacyjno - promocyjna
BENEFICJENCIE! PODPISAŁEŚ UMOWĘ - ODBIERZ TABLICZKĘ INFORMACYJNO-PROMOCYJNĄ

Bezpłatne szkolenia on-line

Fundacja Promocji Gmin Polskich 1 września 2011 roku rozpoczęła realizację projektu pt.: "Lokomotywa zrównoważonego rozwoju - partnerstwo na rzecz ekorozwoju w gminie" – jest to kampania informacyjno - edukacyjna z wykorzystaniem platformy e-learningowej z zakresu wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju przez lokalne jednostki samorządu terytorialnego.

Bezpośrednim odbiorcą projektu są pracownicy jednostek samorządu terytorialnego. Pośrednim odbiorcą programu są szeroko pojęte gminy, rozumiane zarówno jako jednostki  samorządowe i instytucje administracji publicznej i gospodarki komunalnej, jak i społeczność lokalna i jej reprezentatywne organizacje, do których należą organizacje pozarządowe, szkoły, parafie. Uczestnikiem programu edukacyjnego projektu będą zatem pracownicy jednostek samorządu terytorialnego, instytucji publicznych i pozarządowych, jak również osoby rekomendowane i zgłoszone do projektu (szkoleń) za pośrednictwem tych instytucji.

Projekt polega na realizacji kampanii informacyjno-promocyjnej oraz programu edukacyjnego, z wykorzystaniem innowacyjnych i sprawdzonych instrumentów edukacji e-learningowej. Obok instrumentów informatycznych (moduły e-learningowe, czaty, testy on-line, newslettery, bazy pytań i odpowiedzi) projekt wykorzystuje biuletyny drukowane, plakaty, przewodnik drukowany i vademecum CD.

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują:

  • dostęp do treści wykładów tematycznych w formie tekstowej, jak również prezentacji ppt z narracją lektorską
  • możliwość zadawania pytań ekspertom i prowadzenia konsultacji za pośrednictwem platformy e-learningowej w okresie 12 m-cy trwania szkoleń
  • możliwość sprawdzenia swojej wiedzy poprzez przystępowanie do cyklicznie prowadzonych testów
  • newslettery drogą e-mail na tematy organizacyjne szkoleń oraz tematy merytoryczne
  • biuletyny elektroniczne "Ekorozwój w Gminie" – pierwszy numer ukaże się w październiku br.
  • poradnik "Partnerstwo dla ekorozwoju gminy" (na życzenie) – planowany pod koniec realizacji projektu
  • możliwość nieodpłatnego uczestniczenia w konferencji tematycznej, organizowanej pod koniec szkoleń na obszarze lokalnej grupy działania "Ciuchcia Krasińskich".

 

Szczegółowe informacje, regulamin rekrutacji oraz harmonogram szkoleń znajdują się na stronie Projektu pod adresem http://www.ekorozwojwgminie.pl. Rejestracja i udział w szkoleniach natomiast odbywa się za pośrednictwem platformy informatycznej pod adresem http://ekorozwoj.ews21.pl .

 
Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2017
N P W Ś C P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Bieżące wydarzenia
Brak wydarzeń
Strona Główna Z życia stowarzyszenia Bezpłatne szkolenia on-line

created by NIeRo